Odbiór oleju przepracowanego

Nawiąż współpracę z nami

Odbiór oleju przepracowanego– nawiąż współpracę właśnie z nami! Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Prawidłowo przetworzone odpady posiadają wartości pozwalające produkować nowe surowce. Odpady niebezpieczne warto i trzeba bezpiecznie poddawać procesowi recyklingu– tak działa Espadon. Zastanawiałeś się kiedyś co dzieje się ze starym olejem, który wymieniłeś w samochodzie. Jest to olej przepracowany, który jest klasyfikowany jako odpad niebezpieczny. Jego niekontrolowane przedostanie się do środowiska, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Posiadasz stary, zużyty olej? Zgłoś to do nas!

Jak mam zgłosić odbiór?

Poza odbiorem oleju przepracowanego oferujemy także odbiór innych substancji i produktów olejowych. Odbiór oleju przepracowanego potwierdzamy przede wszystkim Kartą Przekazania Odpadu, a w chwili odbioru przejmujemy całkowitą odpowiedzialność w zakresie postępowania z odpadem. Naszą działalność prowadzimy od 2004 roku niezmiennie świadcząc usługi zgodne z ochroną środowiska, bo na naturze i dobru wspólnym zależy nam najbardziej. 

Odbiór oleju przepracowanego

Czy zgłosić odbiór oleju przepracowanego ? Czy lepiej go przechowywać?

Zużyte oleje mineralne i syntetyczne należy przechowywać w specjalnie w tym celu przystosowanych zbiornikach. Zbiorniki na olej przepracowany powinny być umieszczone na wypoziomowanej powierzchni, co najmniej 10 metrów od budynków mieszkalnych i ujęć wody pitnej. Nie wolno ich mieszać z innymi odpadami niebezpiecznymi. Pamiętajmy, że przedsiębiorca gospodarujący odpadami niebezpiecznymi ma obowiązek ich recyklingu i musi je ewidencjonować oraz przekazywać jednostkom, wyspecjalizowanym w procesach utylizacyjnych, dlatego zgłoś odbiór oleju zużytego profesjonalistom.

Każdy olej przepracowany oraz wszelkie smary są substancjami bardzo szkodliwymi dla środowiska, dlatego bezpieczny transport, odbiór oleju przepracowanego oraz jego utylizacja jest bardzo istotna. Nasze usługi realizujemy według restrykcyjnych norm bezpieczeństwa transportu i nadanych pozwoleń z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w doprowadzeniu do utylizacji wszystkich rodzajów odpadów – począwszy od płynnych, poprzez półpłynne, aż do odpadów stałych. Chcesz zgłosić odbiór odpadów? Skontaktuj się z nami.

Menu