Olej przepracowany kujawsko- pomorskie

Olej przepracowany kujawsko- pomorskie- odzyskujemy bezpieczeństwo i wartość z odpadów

Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Prawidłowo przetworzone odpady posiadają wartości pozwalające produkować nowe surowce. Odpady niebezpieczne warto i trzeba bezpiecznie poddawać procesowi recyklingu– tak działa Espadon. Zastanawiałeś się kiedyś co dzieje się ze starym olejem, który wymieniłeś w samochodzie? Oczywiście jest to olej przepracowany, który jest klasyfikowany jako odpad niebezpieczny. Jego niekontrolowane przedostanie się do środowiska, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

Odbieramy olej przepracowany kujawsko- pomorskie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który udzieli bezpłatnej wyceny na odbiór oleju przepracowanego.

Olej przepracowany kujawsko- pomorskie- jak zgłosić odbiór ?

Oferujemy odbiór oleju przepracowanego, a także innych substancji i produktów olejowych. Odbiór potwierdzamy przede wszystkim Kartą Przekazania Odpadu, chwili odbioru przejmujemy całkowitą odpowiedzialność w zakresie postępowania z odpadem. Naszą działalność prowadzimy od 2004 roku niezmiennie świadcząc usługi zgodne z ochroną środowiska w końcu na naturze i dobru wspólnym zależy nam najbardziej. Jednym z głównych celów naszej działalności jest odbiór oleju przepracowanego.

Olej przepracowany kujawsko- pomorskie- transport

Naszym Klientom oferujemy odbiór zarówno oleju przepracowanego, jak również innych substancji i produktów olejowych.

W naszej ofercie posiadamy flotę samochodów do transportu oleju przepracowanego

Cysterny specjalistyczne ADR
(o pojemności 8m3, 10m3, 12m3, 15m3, 32m3)

Samochody z rampami samozaładowczymi

Samochody z zabudową hakową do przewozu kontenerów (8-37m)

Pojazdy specjalistyczne wyposażone w mobilne pompy

Olej przepracowany- jak go przechowywać?

Zużyte oleje mineralne i syntetyczne należy przechowywać w specjalnie w tym celu przystosowanych zbiornikach. Zbiorniki na olej przepracowany powinny być umieszczone na wypoziomowanej powierzchni, co najmniej 10 metrów od budynków mieszkalnych i ujęć wody pitnej. Nie wolno ich mieszać z innymi odpadami niebezpiecznymi. Pamiętajmy, że przedsiębiorca gospodarujący odpadami niebezpiecznymi ma obowiązek ich recyklingu i musi je ewidencjonować oraz przekazywać jednostkom, wyspecjalizowanym w procesach utylizacyjnych.

Każdy zużyty olej oraz wszelkie smary są substancjami bardzo szkodliwymi dla środowiska, dlatego bezpieczny transport i utylizacja jest bardzo istotna. Nasze usługi realizujemy według restrykcyjnych norm bezpieczeństwa transportu i nadanych pozwoleń z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w doprowadzeniu do utylizacji wszystkich rodzajów odpadów – począwszy od płynnych, poprzez półpłynne, aż do odpadów stałych. Chcesz zgłosić odbiór oleju przepracowanego? Skontaktuj się z nami.

Menu