Poznajmy się

Odbiór oleju przepracowanego, odbieramy olej przepracowany na terenie całej Polski. Olej zużyty oraz odbiór oleju zużytego. Odbiór i utylizacja odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne.

Nasze usługi:

Stały odbiór i transport
Własną flotę transportową
Odbiór oleju zużytego
Czyszczenie instalacji przemysłowych
Bezpłatną wycenę usług
Badania odpadów ropopochodnych

Świadczymy kompleksową obsługę dla firm na terenie całego kraju w zakresie zagospodarowania odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne, do odzysku i unieszkodliwienia. Jesteśmy częścią Grupy Flukar. Odbierzemy od Ciebie olej zużyty. Wystarczy, że zgłosisz odbiór oleju przepracowanego za pomocą formularza na naszej stronie. Odbiór oleju zużytego możesz zgłosić również jednemu z naszych handlowców.

Ekspresowo

Kompleksowo

Odpowiedzialnie

Posiadamy flotę samochodów do transportu odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. Odbieramy olej przepracowany

Odzyskujemy bezpieczeństwo i wartość z odpadów

Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Prawidłowo przetworzone odpady posiadają wartości pozwalające produkować nowe surowce. Odpady niebezpieczne warto i trzeba bezpiecznie poddawać procesowi recyklingu – tak działa Espadon. Zastanawiałeś się kiedyś co dzieje się ze starym, zużyty olej który wymieniłeś w samochodzie? Oczywiście jest to olej przepracowany, który jest klasyfikowany jako odpad niebezpieczny. Jego niekontrolowane przedostanie się do środowiska, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

Odbieramy olej przepracowany na terenie całego kraju zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który udzieli bezpłatnej wyceny na odbiór oleju przepracowanego.

Olej przepracowany – jak zgłosić odbiór ?

Oferujemy odbiór oleju przepracowanego a także innych substancji i produktów olejowych. Odbiór potwierdzamy przede wszystkim Kartą Przekazania Odpadu, chwili odbioru przejmujemy całkowitą odpowiedzialność w zakresie postępowania z odpadem. Naszą działalność prowadzimy od 2004 roku niezmiennie świadcząc usługi zgodne z ochroną środowiska w końcu na naturze i dobru wspólnym zależy nam najbardziej. Jednym z głównych celów naszej działalności jest odbiór oleju przepracowanego czy inaczej odbiór oleju zużytego.

Każdy zużyty olej oraz wszelkie smary są substancjami bardzo szkodliwymi dla środowiska, dlatego bezpieczny transport i utylizacja jest bardzo istotna. Nasze usługi realizujemy według restrykcyjnych norm bezpieczeństwa transportu i nadanych pozwoleń z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w doprowadzeniu do utylizacji wszystkich rodzajów odpadów – począwszy od płynnych, poprzez półpłynne, aż do odpadów stałych. Chcesz zgłosić odbiór oleju przepracowanego? Skontaktuj się z nami.

Zobacz więcej:

Ciekawostki olej przepracowany

Odbiór oleju przepracowanego

Odbiór oleju przepracowanego nawiąż współpracę właśnie z nami! Naszym Klientom proponujemy rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Prawidłowo przetworzone odpady posiadają wartości pozwalające produkować nowe surowce. Odpady niebezpieczne warto i trzeba…

Olej zużyty – opłata depozytowa

Olej zużyty opłata depozytowa Blisko dwa lata temu Ministerstwo Rozwoju Pracy i Technologii we współpracy z resortem klimatu oraz finansów zaproponowały rozwiązanie mające uszczelnić system gospodarowania olej zużyty opłata depozytowa.…
Menu